In onze winkel staan zo’n 25.000 verschillende artikelen schoon, gesorteerd en geprijsd op de klanten te wachten. Elke week worden er nieuwe 4500 artikelen geplaatst. Daarmee is de winkel in Appingedam is een van de mooiste en grootste kringloopwinkels in Noord-Nederland. “Dat merken we ook doordat mensen van heinde en verre bij ons langs komen, zelfs uit Emmen en Assen.
We heten álle mensen van harte welkom.
Per week worden er momenteel ruim 1300 stuks kleding en schoenen verkocht. Om het aanbod voor de klanten op pijl te houden is de afdeling uitgebreid tot 10.000 stuks verschillende kleding en 500 paar schoenen. Laatst zei een klant : "Er komen steeds meer slimme mensen, die kopen bij de kringloop. Dan houdt je nog geld over voor leuke zaken."
In ons kringloopwarenhuis staat alles netjes schoon, gesorteerd en geprijsd op u te wachten. De kleding hangt netjes op kleur gesorteerd. We hebben speciale afdelingen voor dames, kinderen, grote maten, heren en schoeisel.
Normale kwaliteit kleding heeft een standaard prijs deze kunt u terug vinden op de lijsten op de verkoopafdeling. Enkele voorbeelden :
T-shirt korte mouw: € 1,25
T-shirt lange mouw : € 1,75
Korte zomerjas : € 3,00
Lange winterjas : € 12,00
Lange broek : € 3,00
Op deze sites leest u meer over de gebruikte Stickers en de kleurcodering waarmee we onder andere het kleingoed prijzen.
Kringloopwarenhuis Hergebruik plus
Energieweg 7, 9902 RL Appingedam
Telefoon: (0596) 620638
Openingstijden:
di t/m vrij 13.00 - 17.00 uur
zaterdag 10.00 - 17.00 uur